VELOX

  Galimybes išnaudok maksimaliai! 

Mobirise

VELOX

Begalybės link ar net už jos ribų?

Specializuotos įrangos naudojimas turi reikšmę. Didelę reikšmę.

Nepaisydamas įsivaizduojamų ribų, Velox maksimaliai išnaudoja jūsų big-air (aukštų šuolių) potencialą.
Neįtikėtinas plaukimo greitis, aštrūs priešvėjiniai kampai, neprilygstamas kėlimas į orą, artimas begalybei hangtime (kabėjimo ore laikas), absurdiškas vėjo greičių diapazonas - visa tai suteiks Velox.

Kaip? Velox sukurtas panaudojus 5 lačių platformą kartu su išskirtinai aukštu proilgiu (high aspect ratio). Šis skraidantis aerodinaminis  skalpelis geba išspausti maksimumą iš kiekvieno vėjo mazgo. Jis tarytum nesiliauja kėlęs į viršų kai atliekate šuolį ir išnaudoja kiekvieną pasitaikiusią galimybę plaukti prieš vėją, palikdamas kitus su nuostaba stebėti jūsų priešvėjinių plaukimų trajektorijų kampus ar užkariautą oro erdvę.

Kupolas

Kupolui naudojama japonų gamintojo Sakai Techfibre "triple ripstop" medžiaga. Medžiaga intensyviai testuota, įrodytas ekstremalus patvarumas.

Apsauga nuo dilimo

Per daugiau nei 5 metus sutaisę virš 
10 000 jėgos aitvarų, išmokome pamoką ar kelias apie dėvėjimąsį ir suplėšymus, todėl optimaliam ilgaamžiškumui užtikrinti naudojame tik reikalingiausius dalykus.

Sumažinus didelių gabaritų apsaugas ir dakrono plotus, jūs gaunate optimalią skrydžio patirtį.

Aerodinaminiai bridlai

Sukūrėme 5 taškų bridlų konstrukciją, išsiskiriančią labai geromis aerodinaminėmis savybėmis. Bridlams panaudoti ploni Dynema lynai.

Tokiu būdu įtempta priekinė briauna yra optimaliai palaikoma, kad išlaikytų formą esant ekstremalioms apkrovoms, o bridlų aerodinaminės savybės padeda kuo aštriau kilti į vėją ir staigiai įsibėgėti.

Konstrukcija be skriemulių suteikia tvirtesnį ir aiškesnį grįžtamąjį ryšį, jaučiamą per vairalazdę ir padėda rasti būtent tą saldų tašką, kai kalbama apie maksimumą.

Mobirise

Kainos su PVM:

7 m2 – €1149,- IŠPARDUOTA

8 m2 – € 1199,-IŠPARDUOTA

9 m2 – € 1249,-IŠPARDUOTA

10 m2 – € 1299,-IŠPARDUOTA

11 m2 – € 1349,-IŠPARDUOTA

12 m2 – € 1399,-IŠPARDUOTA

13 m2 – €1449,-IŠPARDUOTA

Mobirise

© UAB "Tribosfera". Tel.: +37061518858, el. paštas: info@fairwinds.lt

The site was made with Mobirise